O nas // Kadra

Kostek
 
 

Kostek taniec towarzyski

 

Kostek

Swoją przygodę z tańcem zacząłem jeszcze jako dziecko – sala treningowa to mój drugi dom. Posiadam najwyższą międzynarodową klasę taneczną 'S' w stylu standardowym i latynoamerykańskim.

Osiągniecia ostatnich lat to m.in.:
5 miejsce na Mistrzostwach Polski 10 tańców, w rocznym cyklu Grand Prix Polski Ekstraklasa 4 miejsce w Polsce w stylu latin dorośli i 6 w stylu standard, 3 miejsce standard dorośli i 4 miejsce latin dorośli w Grand Prix Polski Ekstraklasa we Wrocławiu, 8 miejsce w Światowych turniejach WDSF 10 tańców w Paryżu i w Bilbao, 3 miejsce standard dorośli i 1 miejsce latin dorośli w Grand Prix Polski Ekstraklasa we Wrocławiu, 4 miejsce latin dorośli i 5 miejsce standard dorośli w Spring Ball 2019 w Lipsku. 2 krotnie 3 miejsce w Pucharze Francji i Mistrzostwach Francji styl standardowy.

Jako reprezentant Polski tańczyłem między innymi na Użgorod Open, Open Koszyce, Open Szeged, German Open Championship Stuttgart, Open Praga, Open Ostrawa, Open Wiedeń, Open Bilbao, Open Dortmund, Open Paris, Open Moskwa i wiele innych.

Prowadzę zajęcia z tańca towarzyskiego, latino solo, fitness dance, kizomba dance.

 

Patrycja
 
 

Patrycja taniec na rurze

 

Patrycja


Taniec i gimnastyka od zawsze były bliskie mojemu sercu jednak nie było mi dane spełniać się w tej dziedzinie od dziecka. Prawdziwą milość do sportu, aktywnego oraz zdrowego stylu życia odnalazłam całkiem niedawno bo dopiero w 2013, kiedy postanowiłam zmienić swoje życie i zmienić siebie.
Tak poznałam crossfit, zaczęłam interesować się yogą i chwilę potem odnalazłam milość jaką jest pole dance, które skradło moje serce. Pole dance to wszystko to co kocham w jednym: siła, taniec, ginamstyka i akrobatyka. 
Rok temu pod okiem fantastycznych dziewczym ukonczyłam kurs instruktora ponieważ chciałam dzielić się tą pasją i zdobytymi umiejętnościami z innymi.

Na moich zajęciach chcę pokazać, że pole dance to pięknie ukształtowane ciało, siła, gibkość i gracja przy czym droga ktorą pokonujesz by uczyć się nowych figur uczy rownież wytrwałości, cierpliwości, pozwala przkraczać granice i unosić Cię ponad nie. 
Jestem miłośniczką w szczególności figur siłowych ale także delikatnych i subtelnych kombinacji w spinach.


Jestem otwartą na ludzi i życie, pełną pasji i pozytywnej energii dziewczyną i to chcę Wam rownież przekazywać podczas zajęć.
Chcę abyś na moich zajeciach doświadczyła przede wszytskim radości i satysfakcji z treningów na rurce .

 

Wiki
 
 

Wiki Taniec brzucha

 

Wiki

Nazywam się Wiktoria i taniec orientalny stał się moją pasją, gdy miałam 14 lat. Z przyjaciółką wybrałam się na zajęcia i w ten sposób świat orientu pochłonął mnie całkowicie. Od tego czasu ciągle się rozwijam jeżdżąc na festiwale i biorąc udział w warsztatach z nauczycielami z całego świata.
Jestem również laureatką wielu konkursów w tym podwójnie zdobyłam tytuł "Oriental Queen of Poland" 2018 oraz 2019.

Uwielbiam dzielić się moją wiedzą z innymi, a bycie instruktorką właśnie daje mi taką możliwość. Taniec orientalny pozwolił mi na odkrycie siebie, pogłębił poczucie własnej wartości i uświadomił, że tańczyć tak naprawdę może każdy. Niezależnie od wieku, postury czy płci.

 

Natalia
 
 

Natalia akrobatyka

 

Natalia


Tańczę od 15 lat i występuję z zespołem tanecznym w całej Europie.

Jestem nauczycielką tańca, akrobatyki i stretchingu. Instruktorem: contemporary, jazz modern, hip-hop, funk, tańca klasycznego, fitness dla dzieci i dorosłych.

Ukończyłam szkołę taneczną w Tarnopolu, studentka studiów drugiego stopnia na Uniwersytecie Pedagogicznym, kierunek - choreografia.

 

Basia
 
 

Basia taniec na rurze

 

Basia

Skończyłam wydział mechaniczny na Politechnice Opolskiej, ale aktywne spędzanie wolnego czasu i sport mam we krwi i jest to moja wielka pasja:). Tak więc po 8 godzinach za biurkiem wsiadam na rower i pędzę czy to na salę taneczną czy na siłownię. Uwielbiam ruch w każdej postaci- daje mi on energię do życia i bardzo poprawia humor (a przy okazji sylwetkę;)).


Na moich zajęciach postaram się zarazić Cię pasją do ruchu i zadbam o Twoje bezpieczeństwo, tak byś w komfortowych warunkach mogła zdobywać kolejne szczyty!